Како и ове године  Гимназија "Бора Станковић" у Врању  уписује специјализовано  одељење за ученике са посебним способностима за ИТ одељење  молим Вас  у име наше сарадње да о овоме обавестите Ваше ученике који су заинтересовани да конкуришу. Жао нам је што нас је ова "неман" пореметила у нашој организацији по питању припрема  које  организујемо сваке године, али ове године, нажалост изостале су, али верујемо да су ваши ученици спремни и заинтересовани за полагање. Министар је најавио да ће ученици полагати онлајн, све потребне информације у вези са уписом и полагањем делићемо  са вама. Зато Вас молим, да упознате Ваше ученике са дописом.
На сајту наше школе обезбезбедићемо приступ за припрему у погледу давања информација, тестова и свих  недоумица у вези са полагањем.
Задужене особе за контакт биће  професори математике и информатике.
Још једном, хвала на разумевању, подршци и сарадњи.

Директор  Врањске гимназије,
Сузана Мишић Станковић

Напомена:
На сајту гимназије “Бора Станковић” http://vranjskagimnazija.edu.rs/ обезбезбедиће се приступ за припрему у погледу давања информација, тестова и свих  недоумица у вези са полагањем.