Поштовани,

Поводом предстојећих новогодишњих празника, Ђачки парламент гимназије ,,Бора Станковић'' из Врања, организовао је хуманитарну акцију под називом ,,Радост даривања''. У оквиру акције прикупљeна су средства попут одеће, играчака, школског прибора за децу узраста до 10 година.

Корисници испред Центра за социјални рад, њих 40-оро имало је прилику да буду гости Гимназије дана 28.12.2017. године у 13:15 сати, и том приликом  су им уручени пакетићи у Свечаној сали, и   присуствовали премијери представе ,,Божићна печеница''!

Ученици  гимназије потрудили су се да им улепшају дан и обрадују најмлађе  поклонима и анимацијом . Како је Божић најрадоснији празник и како се трудимо да људима у окружењу донесемо радост  још једном смо показали  да  се добрим примером васпитавамо . У жељи да истрајео у најбољем , често нас томе уче најмлађи.

Гимназијалци су још једном показали добру организацију и хуманост како би помогли и усрећили друге!

директор школе
Сузана Мишић Станковић