Признање Друштва за српски језик

Јелена Цветковић, професорка српског језика и књижевности у Врањској гимназији, добитница је признања Друштва за српски језик за велико залагање у раду с ученицима и натпросечне резултате на Републичком такмичењу из књижевности „Књижевна олимпијада”.

Признања најуспешнијим професорима чији су ученици у претходном периоду освајали највише награда додељују се поводом јубилеја - десет година одржавања такмичења из књижевности.

Проф. Јелена Цветковић врло посвећено и организовано припрема своје ученике који сваке године учествују и остварују изузетне резултате. Током претходних десет година они су освојили десет републичких награда, надахнути љубављу према књижевности и радом и посвећеношћу своје менторке. Ово је друго признање за проф. Јелену Цветковић - први пут јој је додељено након шест година одржавања такмичења.