У сусрет празницима

Ближи се крај првог полугођа и године 2023. Гимназија је заблистала празничним сјајем, лепотом креативних душа ученика који су је украшавали и испунили духом радосног ишчекивања празника и зимског распуста.

Током ових кратких зимских дана са мало светлости и много школских обавеза, свакога ће бар за тренутак озарити лепота амбијента и подсетити на смисао годишње прекретнице и празника – радост. Разнобојни украси су попут жеља које су нам се ове године оствариле или су на путу да се остваре и подсећају нас да је време да замишљамо нове и да се радујемо њиховом будућем остварењу. Присећамо се најлепших доживљаја, највреднијих искустава и лекција, многих изузетних тренутака – и добрих и мање добрих, и светлих и мрачних,  који су сложено испреплетани у богатом мозаику живота. Желимо и сањамо, јер децембар је месец маште и снова, али истовремено учимо. Учимо и да су чуда реална. Јер у школи се зна: ко је вредан, ко учи, ради и верује – за њега ништа није немогуће, он своје жеље остварује сваког дана.

Снимак из школе