Позивамо све заинтересоване ученике, наставнике и директоре ОШ

И ове године Гимназија " Бора  Станковић" у  Врању организује   Дан отворених  врата  који ће се одвијати у просторијама школе дана 17.05.2019. од 12 до 13 сати..
Задовољство нам је да се и ове године окупимо и представимо програм рада Гимназије, као и школски живот који је веома активан, садржајан и разноврстан. Наиме ученици гимназије, професори и представници актива желе да презентују рад и постигнућа ученика и професора као и њихову организацију и план активности. За дан отворених врата предвидели смо следеће:
12 сати - Дочек ученика осмог разреда основних школа
12:15 сати - Пријем у Свечаној сали и обраћање директора школе, професора и парламента.
13:00 - Обилазак  школе (Руски кутак, инфотека, савремени кутак, кабинети информатике, биологије,физике, хемије и математике)

Љубазно Вас позивамо да дођете у Гимназију и упознате се са начином и радом школе као и могућност добијања информација о ИТ одељењу.
Добро дошли у Врањску гимназију и радујемо се нашем сусрету!

У име организатора
директор школе