Обавештење за 2.6.2019.

Обавештавамо све ученике који су се пријавили у Гимназији „Бора Станковић“ у Врању да полажу посебни пријемни из математике за смер ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику за ИТ одељење да је школа организовала превоз за све пријављене кандидате. Како је пункт за полагање пријемног у Лесковцу, молимо Вас да поштујете сатницу поласка и место окупљања. С обзиром на то да има кандидата из Владичиног Хана и Сурдулице, а ради лакшег организовања предлажемо сатницу поласка:

7:30 - Окупљање и полазак испред Градске цркве за ученике са територије Града Врања.
8:10 – полазак са аутобуске станице у Владичином Хану, за ученике са територије Владичин Хан и Сурдулица.

Напомена:
Пријављени кандидати су дужни да са собом понесу Ђачку књижицу са фотографијом, флашица воде и прибор за рад лењир, троугао, угломер, шестар, оловка хемијска, оловка графитна, гумица и калкулатор са основним рачунским операцијама (сви други калкулатори нису дозвољени за коришћење). Не може се користити калкулатор на мобилном телефону. Мобилни телефони су забрањени.
Припремити празан папир оверен печатом школе (по 2 по ученику) уколико је потребно за помоћни рад. Тај папир се не предаје.

За ученике који не користе организован превоз молимо да буду у 9:15 у Гимназији  у Лесковцу.
Сузана Мишић Станковић