Поштовани ученици и родитељи,

Овим путем   вас обавештавамо  да  је организован одлазак ученика за  Лесковац који су се пријавили за  полагање  посебног пријемног  испита  за  специјализовано одељење за ученике  са посебним способностима за информатику и рачунарство .
Ученици који  су  се пријавили  у Гимназији " Бора  Станковић" у Врању имају  бесплатан  и организован превоз    за  одлазак  у Лесковац и повратак.

Молимо  све  ученике који  су се пријавили за полагање  да испоштују  следеће:

Полазак   за све ученике и професоре је  у недељу, 3 . јуна  у 7 сати испред  градске Цркве .
Ученици треба  да  буду  у  школи , у Лесковачкој  гимназији у 9 сати.
Ученици  треба  да понесу  ђачку књижицу  са фотографијом  и  ЈМБ ( уредно попуњена).
Флашица  воде и прибор за рад лењир, трогао, угломер, шестар, оловка хемијска, оловка графитна,гумица и калкулатор са основним рачунским операцијама( сви остали  калкулатори  нису  дозвољени за коришћење).
Не може се користити  калкулатор  на мобилном телефону. Мобилни телефони су забрањени.

У име организатора,
Директор  Врањске  гимназије,