Обавештење

У циљу успешне реализације  пријемног испита  за одељењe за ученике са посебним способностима  за рачунарство и информатику специјализованог ИТ одељења овим путем
обавештавамо ученике који су се пријавили у Гимназији " Бора  Станковић" у Врању да ће се пријемни  реализовати 10. јуна  у Гимназији " Бора  Станковић" у Врању.
Ученици који су се пријавили  за полагање пријемног  испита потребно је да тога дана  буду  у школи најкасније до 9, 15 часова.
Потребно је да ученици  имају код себе  ђачку књижицу  са фотографијом, флашицу воде  и прибор  за рад ( лењир, троуго, угломер, шестар, оловка хемијска, оловка графитна , гумица и калкулатори  са основним рачунским операцијама.

Све даље и важне информације у вези са полагањем пријемног испита биће објављене на  сајту школе www.vranjskagimnzija.edu.rs.

Директор  школе,
Сузана  Мишић  Станковић