Обавештење поводом Ускрса
Драги ученици  и поштоване колеге,

Данас је празник над празницима  најрадоснији хришћански празник Васкрсење Христово!
Данас славимо са својим ближњима  код куће  у нашој највећој и најлепшој заједници, а то је породица.   И опет нам ЉУБАВ и РАДОСТ    Бог враћа  кроз сусрете и  ПРАЗНИКЕ, и да без Оца, Сина, и светога Духа нема већег заједништва и победе, и даће Бог да опет са Христом ПОБЕДИ ЖИВОТ.
Желим вам да га проведете у здрављу и радости,  одговорни према себи и вашим ближњима  уз радосни поздрав Христос Васкрсе!
Малу паузу у нашим активностима, врло успешним по оцени наставника, ученика, родитеља и управе школе, направићемо од петка 17.04.2020. до понедељка 20.04.2020. Већ, у уторак 21.04.2020. наставићемо са наставом на даљину по устаљеном распореду. У међувремену пригодан садржај везан за предстојеће празнике по избору наших  вероучитеља и професора  можете испратити на сајту школе, препорученим ТВ каналима као и на интернету
"Христос васкрсе из мртвих, смрћу смрт уништи и свима у гробовима живот дарова.”
Ваистину васкрсе, српски народе!
Њему слава кроз све векове, векова. Амин!
Директор школе,
Сузана Мишић Станковић