Нове награде за чланове Драмске секције

На 25.Позоришним сусретима драмских секција гимназија Србије ученици Гимназије ''Бора Станковић'' у Врању и ове године освојили су две награде представом ''Ожалошћена породица, Бранислава Нушића. Богдан Стефановић, ученик четвртог разреда награђен је за најбољу главну мушку улогу, а Нина Тасић, ученица другог разреда, награђена је за најбољу женску епизодну улогу. Свечана додела награда биће 24. маја у Крагујевцу.

Иначе, у конкуренцији су биле 22 представе, селекцију је прошло њих 12 из различитих градова Србије.

''Имали смо велика очекивања од наше Драмске секције након две прошлогодишње награде и тај успех поновљен је и ове године. Имамо много разлога да будемо поносни на наше ученике јер ових дана добијамо много лепих вести о освојеним наградима из скоро свих предмета. Тако Гимназија ''Бора Станковић'' потврђује да достојно оправдава традицију и успехе који стоје иза свих претходних генерација у њеном трајању дугом 142 године'', каже Сузана Мишић Станковић, директорка Гимназије ''Бора Станковић'' у Врању.